Доцентка кафедри Багрій-Заяць О.А. Всеукраїнський радіодиктант національної єдності  (2023 рік)

Доцентка О.А. Багрій-Заяць з візитом в Академії медичних і соціальних прикладних наук (Ельблонг, Польща) в рамках програми Visiting professor  (08.05.2023 - 12.05.2023 рік )

Науково-літературна зустріч з ветераном доц. Валерієм Дмитровичем Дідухом, який презентував працю «Філософи і фізики античності» (28 листопада 2022 рік)

Завідувач кафедри Ю.А. Рудяк читає лекцію  для студентів 1 курсу (2022 рік)

Доцентка О.А. Багрій-Заяць проводить практичне заняття для студентів  1 курсу стоматологічного факультету  (2022 рік)

Завідувач кафедри Ю.А. Рудяк отримав почесну грамоту "Кращий лектор ТНМУ" за результатами анонімного анкетування студентів 1 курсу (2021 рік)

Доцентка О.А. Багрій-Заяць читає лекцію для студентів 1 курсу (ІМ-139-ІМ-148) (2021 рік)

Доцент А.Б. Горкуненко проводить практичне заняття для групи ІМ-151 (2021 рік)

Вручення сертифікату  FCE В2 доц. О.А. Багрій-Заяць  (2020 рік)

Доцент А.Б. Горкуненко читає лекцію онлайн для студентів використовуючи систему Microsoft Teams (2020 рік)

Доцент О.А. Багрій-Заяць проводить практичне заняття онлайн використовуючи систему Microsoft Teams (2020 рік)

Колектив кафедри (зліва на право): доц. Ю.А. Рудяк, доц. А.Б. Горкуненко, доц. О.А. Багрій-Заяць та доц. Б.М. Паласюк з дружиною (2019 рік)

Колектив кафедри (зліва на право): ст.лаб. Г.Р. Чернецька , доц. Р.Б. Ладика, доц. В.Д. Дідух , доц. Б.М. Паласюк, асист. З.В. Майхрук , доц. Ю.А. Рудяк , доц. А.Б. Горкуненко, асист. О.А. Сіткар, доц. О.А. Багрій-Заяць (2019 рік)

Колектив кафедри (зліва на право): ст. лаб. Г.Р. Чернецька, доц. О.А. Багрій-Заяць, доц. Б.М. Паласюк, асист. З.В. Майхрук, асист. О.А. Сіткар, доц. А.Б. Горкуненко, доц. Р.Б. Ладика (2019 рік)

Колектив кафедри (зліва на право): доц. О.А. Багрій-Заяць, доц. З.В. Майхрук, доц. О.А. Сіткар, ст.лаб. Г.Р. Чернецька, доц. А.Б. Горкуненко (2019 рік)

Колектив кафедри (зліва на право): доц. А.Б. Горкуненко, асист. О.А. Сіткар, асист. О.А. Багрій-Заяць, доц. В.Д. Дідух, доц. Б.М. Паласюк (2018 рік)

Колектив кафедри у "День вишиванки" (зліва на право): доц. В.Д. Дідух , доц. Ю.А. Рудяк , ст. лаб. Г.Р. Чернецька , асист. О.А. Багрій-Заяць , доц. Р.Б. Ладика , доц. А.Б. Горкуненко (2018 рік)

Колектив кафедри (зліва на право): ст. лаб. Г.Р. Чернецька , асист. З.В. Майхрук , доц. Б.М. Паласюк, доц. В.Д. Дідух , доц. Р.Б. Ладика, доц. Ю.А. Рудяк , доц. А.Б. Горкуненко, асист. О.А. Багрій-Заяць (2017 рік)

Асистент О.А. Багрій-Заяць проводить практичне заняття з іноземними студентами (2017 рік)

Доцент А.Б. Горкуненко проводить практичне заняття з іноземними студентами (2017 рік)

Асистент Б.М. Паласюк демострує магінітні явища під час практичного заняття (2016 рік)

Асистент З.В. Майхрук проводить практичне заняття (2016 рік)

Доцент В.Д. Дідух демострує будову рентгенівської трубки на практичному занятті (2016 рік)

Колектив кафедри (зліва на право): доц. Ю.А. Рудяк , доц. Р.Б. Ладика , доц. В.Д. Дідух , асист. І.С. Гвоздецька , асист. З.В. Майхрук , асист. А.Б. Горкуненко , асист. Б.М. Паласюк , ст. лаб. О.В. Грибков  (2015 рік)

Червона калина (зліва на право): ст. лаб. О.В. Грибков, асист. О.А. Багрій-Заяць , асист. Б.М. Паласюк  (2014 рік)

ННІ моделювання та аналізу патологічних процесів (зліва на право): доц. Ю.А. Рудяк , асист. О.А. Багрій-Заяць , доц. В.Д. Дідух (2014 рік)

Студенти навчаються за допомогою віртуальних навчальних програм (2013 рік)

Асистент О.А. Багрій-Заяць проводить практичне заняття (2013 рік)

Колектив кафедри  (зліва на право) стоять: асист. Б.М. Паласюк, доц. Р.Б. Ладика, доц. В.Д. Дідух, доц. Ю.А. Рудяк, лаб. О.В. Грибков; сидять: асист. О.А. Багрій-Заяць, ст. лаб. С.Я Гураль (2012 рік)

Доцент В.Д. Дідух проводить практичне заняття (2010 рік)

Доцент Р.Б. Ладика проводить практичне заняття (2010 рік)

Колектив кафедри (зліва на право)  Сидять: Н.Я. Климук, Т.В. Дем'янова, Н.О. Кравець; cтоять: 1-й ряд: В.Д. Дідух, Н.В.Вар'ян, О.А.Багрій-Заяць, Н.В.Гандзюк; 2-й ряд: Р.Б.Ладика, А.С.Сверстюк, Д.В.Вакуленко (2010 рік)

Колектив кафедри (зліва на право) стоять: лаб. О.В. Грибков, асист. А.С. Сверсюк, доц. В.Д. Дідух, доц. Ю.А. Рудяк, доц. Р.Б. Ладика, асист. А.В. Семенець, асист. Р.О. Сарабун, доц. Д.В. Вакуленко, асист. Б.М. Паласюк,; сидять: асист. Н.М. Гандзюк, асист. Н.Я. Климук, асист. В.П. Марценюк, асист. Н.О. Кравець, асист. Н.В. Вар'ян (2009 рік)

Колектив кафедри Медичної Інформатики ТДМУ (зліва на право) стоять: асист. І.М. Лашкевич , доц. А.Р. Гайдук , доц. Р.Б. Ладика , доц. П.В. Цинайко , доц. В.Д. Дідух , доц. В.П. Марценюк , доц. Д.М. Москаль , асист. А.В. Семенець , асист. Р.І. Іваницький , асист. В.І. Кульчицький; сидять: асист. О.Я. Ковальчук , ст.лаб. Н.М. Швирида (Басовська), асист. Н.О. Кравець , асист. С.В. Рябова , асист. Н.Г. Хома (2002 рік)

Доцент Д.М. Москаль проводить заняття з основ медичної інформатики  (1992 рік)

Колектив кафедри (зліва на право): доц. А.Р. Гайдук, ст. викл. Р.Б. Ладика, ст. викл. Ю.Н. Ліпов, ст. лаб. К.О. Кудіна, ст. викл. О.Л. Бившук, лаб. І.Й. Вальків, доц. Д.М. Москаль (1986 рік)