РУДЯК ЮРІЙ АРОНОВИЧ

У 1982 закінчив Тернопільську філію Львівського політехнічного інституту, та отримав спеціальність інженера-механіка.

Навчався у аспірантурі на механіко-математичному факультеті Київського державного університету ім. Т.Шевченка, роки навчання: 1983-1987.

Навчався у докторантурі на механіко-математичному факультеті Київського державного університету ім. Т.Шевченка, роки навчання: 1993-1996, за спеціальністю 01.02.04-механіка деформівного твердого тіла, фіз-мат. науки.

Навчався у докторантурі (заочно) у Тернопільському національному технічному університеті ім. І. Пулюя, за спеціальністю 01.02.04-механіка деформівного твердого тіла, технічні науки.

Докторська дисертація на тему: "Оптичні експериментально-розрахункові методи визначення напружено-деформованого та граничного станів прозорих діелектриків" на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю: 01.02.04 - механіка деформівного твердого тіла, технічні науки.

Напрями наукових досліджень та сфера наукових інтересів:

• Оптичні методи експериментальної механіки твердого тіла;
  • Механіка руйнування;
  • Дослідження багатошарових структур з технологічним та геометричними концентраторами;
  • Граничні стани елементів машин та конструкцій.

Є автором понад 70 публікацій включаючи 2 монографії видані у Німеччині, 5 авторських свідоцтв на винаходи. Більше 20 робіт видано одноосібно.

Під його керівництвом захищено одну дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.