МАЙХРУК ЗОРЯНА ВАСИЛІВНА

У 2003 році закінчила Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка, фізико-математичний факультет за спеціальністю "математик, вчитель математики" та здобула кваліфікацію спеціаліста.

Кандидатська дисертація на тему: "Моделі та методи нелінійного аналізу електричної активності системи Ходжкіна-Хакслі" за спеціальністю: 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи.

Напрями наукових досліджень та сфера наукових інтересів :

• Математичне моделювання в медицині;
  • Системний аналіз.

Є автором понад 22 наукових праць, 8 із них – статті у фахових наукових виданнях України, з них 4 у виданнях, які індексуються у міжнародних наукометричних базах: 2 – Web of Science, 2 – Index Copernicus, 12 - тез міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій, отримано 2 свідоцтва на авторські твори, видано 2 навчальних посібника.