ПАЛАСЮК БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ

У 2009 році закінчив Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя за спеціальністю 8.03050701 "Маркетинг" та здобув кваліфікацію магістра.

У 2008 році закінчив Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя за спеціальністю 8.05010101 "Інформаційні управляючі системи та технології" та здобув кваліфікацію спеціаліста.

У 2018 році закінчив Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського за спеціальністю "Фармація" та здобув кваліфікацію провізора.

Кандидатська дисертація на тему: "Формування логістичних систем дистрибуції на ринку препаратів фармацевтичної промисловості" за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Напрями наукових досліджень та сфера наукових інтересів:

• Маретингові дослідження у фармації;

• Логістика як частина фармації.

Є автором понад 15 наукових публікацій з них 6 статей у наукових фахових виданнях України, 2 статті у виданнях що включені до міжнародних наукометричних баз, 1 стаття у наукових періодичних виданнях інших держав та 6 публікацій за матеріалами конференцій.